Θα υπερασπιστεί τον τίτλο της!

Η Αντωνία Παπουτσάκη, «ντούμπλαρε» τις νίκες της στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα και το Σάββατο (12:00) θα υπερασπιστεί τον τίτλο του πρωταθλητή στον μεγάλο τελικό.

Την ευκαιρία να υπερασπιστεί τον τίτλο του πρωταθλητή που κατέκτησε και πέρσι θα έχει η Αντωνία Παπουτσάκη. Η αθλήτρια του τμήματος Πυγμαχίας του Ολυμπιακού νίκησε στον ημιτελικό την Τριανταφυλλιά Ζηγουρίτσα και ντούμπλαρε τις νίκες μετά την επικράτηση της Πέμπτης κόντρα στην Παρασκευή Τσιάνου. Έτσι το Σάββατο στις 12:00 θα αντιμετωπίσει την Κατερίνα Κουτσογεωργοπούλου, στο Κλειστό Γυμναστήριο στο Ζάππειο με στόχο το...repeat!

Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: « Στον θρόνο της! Με νοκ-άουτ στον 1ο γύρο! »